تولید دربهای داخلی

برای خرید درب داخلی ساختمان، باید مانند سایر اجزای ساختمان، اطلاعات کافی و جزئی داشته باشیم. می‌پرسید چرا؟ زیرا درب‌های به کار رفته در طراحی داخلی منزل یا محل کار، نقش مهمی در نمای داخلی دارند و به نوعی قاب دکوراسیون داخلی هستند. بیشتر ما هنگام انتخاب اجزای داخلی ساختمان، خیلی وسواس به خرج می‌دهیم اما […]

تولید دربهای داخلی

برای خرید درب داخلی ساختمان، باید مانند سایر اجزای ساختمان، اطلاعات کافی و جزئی داشته باشیم. می‌پرسید چرا؟ زیرا درب‌های به کار رفته در طراحی داخلی منزل یا محل کار، نقش مهمی در نمای داخلی دارند و به نوعی قاب دکوراسیون داخلی هستند. بیشتر ما هنگام انتخاب اجزای داخلی ساختمان، خیلی وسواس به خرج می‌دهیم اما متاسفانه به نوع و مدل درب اصلا توجهی نداریم. حتی ممکن است، بودجه ناچیزی هم برای آن کنار بگذاریم، غافل از اینکه، درب داخل آپارتمان، خیلی در ظاهر کلی آن اثر دارد.
البته این بی‌توجهی درباره اجاره‌نشین‌ها، قابل درک است اما اگر صاحب‌خانه هستید، مطمئنا، بعد از خواندن این مطلب، حتما به درب‌های داخل منزل یا محل کارتان بیشتر وقت و سلیقه اختصاص می‌دهید. در این مطلب به شما می‌گوییم جنس‌ درب‌های داخلی ساختمان چیست، برای هر فضایی چه دربی بخرید و از همه مهم‌تر، چقدر پول خرج کنید؛ پس 15 دقیقه با ما در در دیزاین باشید.

ویدئو معرفی محصولات

مشتریان از ما چه میگویند؟